Belangen Soesterberg

Belangenbehartiging Soesterberg

Belangen Soest

Belangenbehartiging Soest

Belangen Baarn

Belangenbehartiging Baarn

KBO Soest-Soesterberg-Baarn

Voorzitter  Yvonne Dijkhuis-Blessing 035-602 7504 yvonnedijkhuis@hotmail.com
Vice-voorzitter    Paul Sparnaaij    035-601 0623 gon.paul@kpnmail.nl
Secretaris Anton den Ouden 0346-353 565 kbossb@xs4all.nl
2e Secretaris vacant    
Penningmeester Wim van Ruth 035-601 7097 van.ruth@kpnmail.nl
Redaktie Soester Venster John Biesaart 035-888 3657 jbiesaart@icloud.com
  Gerda Buis 035-201 0522 gerdabuis@gmail.com
  Ria Lamé 035-602 8726 lame@xs4all.com
Verspreiding Soester Venster/KBO-PCOB blad Marieke Verkley 06-117 23 553 marieke.verkley@gmail.com
Vertegenwoordiger Baarn vacant    
Vertegenwoordiger Soesterberg Anton den Ouden 0346-353 565 kbossb@xs4all.nl
Webmaster Paul Sparnaaij 035-601 0623 gon.paul@kpnmail.nl
Ledenadministratie Anton Simonis 035-601 9920 antonsimonis@casema.nl
Evenementen Ria Lamé  035-602 8726 lame@xs4all.com
Lief en leed Gusta Borgts 035-601 3848 gborgts@planet.nl
  Corry Smeele 035-602 2969 cj.smeele@casema.nl
Reizen Tonny Hilhorst 035-602 7503 tonnyhilhorst@hotmail.com
  Betsy Seure 035-531 0129 ecm.seure@ziggo.nl

Contact opnemen

Wilt u een bericht sturen of een wijziging doorgeven naar KBO Soest-Soesteberg-Baarn ? Maak dan gebruik van onderstaand formulier !. Als u alle velden invult, en op de verzend knop drukt, dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op.

* Veld is verplicht.

Lid worden

Wilt u ook lid worden van KBO Soest? Bekijk alle voordelen door op de onderstaande knop te drukken.

Lid worden

Ons doel

Behartiging van de belangen van haar leden in de gemeente Soest en Baarn.

Contactinformatie

KBO Soest-Soesterberg-Baarn
Postbus 139
3760 AC Soest

info@kbosoest.nl