Belangen Soesterberg

Belangenbehartiging Soesterberg

Belangen Soest

Belangenbehartiging Soest

Belangen Baarn

Belangenbehartiging Baarn

KBO Soest-Soesterberg-Baarn

Voorzitter Theo Stoop 035-544 62 99 theostoop@kpnmail.nl
Vice-voorzitter Frits van Wesemael 035-601 84 16 ggmvanwesemael@hetnet.nl
Secretaris Ed Heideman 035-601 55 56 e.heideman@hccnet.nl
2e Secretaris vacant    
Penningmeester Wim van Ruth 035-601 70 97 van.ruth@kpnmail.nl
Redaktie Soester Venster John Biesaart 035-8883657 jbiesaart@icloud.com
  Ria van Egdom 035-6020122 ria.van.egdom@casema.nl
  Gerda Buis 035-2010522 gerdabuis@gmail.com
  Ria Lamé 035-6028726 lame@xs4all.com
Vertegenwoordiger Baarn Vacant    
Vertegenwoordiger Soesterberg Anton den Ouden 0346-353565 kbossb@xs4all.nl
Webmaster Paul Sparnaaij 035-601 06 23 gon.paul@kpnmail.nl
Ledenadministratie Anton Simonis 035-601 99 20 antonsimonis@casema.nl
Lief en leed Gusta Borgts 035-601 38 48 gborgts@planet.nl
  Corry Smeele 035-6022969 cj.smeele@casema.nl
Reizen Tonny Hilhorst 035-6027503 tonnyhilhorst@hotmail.com
  Betsy Seure 035-5310129 ecm.seure@ziggo.nl

Contact opnemen

Wilt u een bericht sturen of een wijziging doorgeven naar KBO Soest-Soesteberg-Baarn ? Maak dan gebruik van onderstaand formulier !. Als u alle velden invult, en op de verzend knop drukt, dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op.

* Veld is verplicht.

Lid worden

Wilt u ook lid worden van KBO Soest? Bekijk alle voordelen door op de onderstaande knop te drukken.

Lid worden

Ons doel

Behartiging van de belangen van haar leden in de gemeente Soest en Baarn.

Contactinformatie

KBO Soest-Soesterberg-Baarn
Postbus 139
3760 AC Soest

info@kbosoest.nl