Belangen Soesterberg

Belangenbehartiging Soesterberg

Belangen Soest

Belangenbehartiging Soest

Belangen Baarn

Belangenbehartiging Baarn

Werkgroepen

Belastinginvulhulpen Henk Kok 06-51893885 henkkok1950@gmail.com
Bridgen Winny Schuin 06-44438767 winnie.schuin@hotmail.com
  Joop Wenneker    
COSBO Theo Stoop 035-5446299 theostoop@kpnmail.nl
  Frits van Wesemael 035-6018416 ggmvanwesemael@hetnet.nl
  John Biesaart 035-8883657 jbiesaart@icloud.com
Evenementen Gusta Borgts 035-6013848  gborgts@planet.nl
Klaverjassen Tiny van Schoonhorst

06-16860365

06-12942444

tinyvanschoonhorst@hotmail.nl
Leden administratie Anton Simonis 035-6019920  antonsimonis@casema.nl
Lief en Leed Gusta Borgts 035-6013848 gborgts@planet.nl
  Corry Smeele   035-6022969 cj.smeele@casema.nl
Liturgie Bep Koelink 035-6015918 koelink@hetnet.nl
PBO Radio Soest Bert Krijger 06-54733996 direct@bertkrijger.nl
Redactie Soester Venster John Biesaart 035-8883657 jbiesaart@icloud.com
  Ria van Egdom 035-6020122 ria.van.egdom@casema.nl
  Gerda Buis 035-2010522 gerdabuis@gmail.com
  Ria Lamé 035-6028726 lame@xs4all.com
Reizen Tonny Hilhorst 035-6027503 tonnyhilhorst@hotmail.com
  Betsy Seure 035-5310129 ecm.seure@ziggo.nl
SWOS contact via COSBO    
Verspreiding Soester Venster  Piet Roest 035-6020930 jan.rita.roest@ziggo.nl
Website: www.kbosoest.nl Paul Sparnaaij 035-6010623 gon.paul@kpnmail.nl

Lid worden

Wilt u ook lid worden van KBO Soest? Bekijk alle voordelen door op de onderstaande knop te drukken.

Lid worden

Ons doel

Behartiging van de belangen van haar leden in de gemeente Soest en Baarn.

Contactinformatie

KBO Soest-Soesterberg-Baarn
Postbus 139
3760 AC Soest

info@kbosoest.nl